|
4. akcija DDK - bajkeri i automoto (20.01.2014) |
|
|
| |
Održana 4. akcija dobrovoljnog davanja krvi na Odjelu transfuzijske medicinu Opće bolnice Dubrovnik. Ovoj izuzetno uspješnoj akciji odazvalo se 42 dobrovoljnih davatelji, a njih 39 je uspješno darovalo krv.
Akciji su se odazvali aktivi: bajkeri i auto-moto.
Posebno se zahvaljujemo gospodinu Cvijetu Tolji, voditelju aktiva bajkera i gospodinu Dadu Serdenu voditelju aktiva auto-moto.
Hvala svima za darovanu krv! ♥ |
|
| |
|