|
Članovi Kluba 65+ Gradskog društva Crvenog križa Dubrovnik oprostili su se do jeseni.
Posljednje okupljanje prije ljetne stanke proteklo je u veselom raspoloženju, razgovoru i međusobnom druženju, potvrđujući još jednom važnost zajedništva i prijateljstva koje njegujemo kroz aktivnosti Kluba 65+.
Svim našim članovima želimo ugodno ljeto, radujemo se ponovnom susretu i nastavku zajedničkih aktivnosti na jesen.
Uvijek smo tu za vas!
Možete nas dobiti svaki radni dan od 08:00 do 15:00 sati
na telefon 020/418-810 ili nas posjetiti na adresi Obale pape Ivana Pavla II 61
|