|
Sveti Nikola posjetio je našu Bezbolnicu (06.12.2013) |
|
|
| |
Sveti Nikola i krampus, zajedno sa učenicima OŠ Marina Getaldića-Centar su jučer, 5.12. posjetili dječji odjel Opće bolnice Dubrovnik. Učenici su izveli prigodni program, a Sv. Nikola je male bolesnike darivao jabukama i prigodnim paketićima i poželio im brzo ozdravljenje. U izvedbi programa uživala su djeca, njihovi roditelji kao i osoblje bolnice.
Put ga je dalje odveo u udrugu Dva skalina, gdje je pored kratkog programa također darovao djecu.
Ovoj tradicionalnoj đirati u organizaciji Društva Naša djeca ove godine se pridružilo GDCK Dubrovnik u sklopu projekta Bolnica bezbolnica.
|
|
| |
|